Langilegoa

Zuzendaritza taldea

Mikeldi Garcia
Zuzendari Kudeatzailea
Maria Galdeano
Zuzendari Pedagogikoa
Goizalde Sanchez
HH-LH arduraduna
Ainhoa Malumbres
DBH-Batxilergoa arduraduna

Haur Hezkuntza

Agurtzane Legina
HH5 tutorea
Ainara Arrizabalaga
Bizikidetza arduraduna
Aitziber Armendariz
HH3 tutorea
Andoni Uribe
HH2 tutorea
Biotza Munitiz
HH2 tutorea
Gorka Landa
Euskaraz Bizi arduraduna
Gorka Pablos
HH1 tutorea
Iker Sarria
HH5 tutorea
Leire Iturregi
HH4 tutorea
Maite Arias
HH4 tutorea
Maitena Etxebarria
HH3 tutorea
Maria Bulukua
HH4 tutorea
Maribel Baskaran
HH1 tutorea
Nerea Erkoreka
1go zikloko erreferentea
Ingelesa HH
Oiane Rozas
HH Hezitzailea
Raquel Goikoetxea
HH5 tutorea
Ruben Garai
EA 2030 arduraduna
Udane Ereñozaga
HH0 tutorea

Lehen Hezkuntza

Ainara Arrizabalaga
Bizikidetza arduraduna
Musika LH
Ainara Inclan
LH2 tutorea
Amaia Aretxabaleta
LH2 tutorea
Amparo Larrabe
LH3 tutorea
Eneko Magunacelaya
Ingelesa LH
Eneritz Bilbao
LH5 tutorea
Eneritz Llona
LH3 tutorea
Eñaut Pascal
Gorputz Hezkuntza LH
Eñaut Sanchez
LH5 tutorea
Goizalde Sanchez
Art & Crafts LH
Gorka Landa
Euskaraz Bizi arduraduna
LH4 tutorea
Ibone Alonso
LH5 tutorea
Idoia Hernandez
LH3 tutorea
Izaskun Urrutia
LH1 tutorea
Joana Lopategi
LH1 tutorea
Maite Zabala
LH2 tutorea
Marije Gorordo
LH6 tutorea
Miren Goikoetxea
LH4 tutorea
Naia Rementeria
LH6 tutorea
Nerea Martin
LH6 tutorea
Oihane Gomez
2. zikloko erreferentea
LH6 tutorea
Olatz Urrutxurtu
Ingelesa LH
Ruben Garai
EA 2030 arduraduna
LH4 tutorea
Sabin Bareno
LH5 tutorea

Bigarren Hezkuntza

Ainhoa Ibarra
DBH4 tutorea
Ingelesa DBH
Ainhoa Malumbres
Fisika-Kimika DBH, Matematika DBH
Aitziber Suarez
Matematika DBH, Teknologia DBH
Ana Barañano
DBH3 tutorea
Ingelesa DBH
Andere Legarretaetxebarria
DBH3 tutorea
Biologia DBH, Fisika-Kimika DBH
Arantxa Intxaurza
DBH2 tutorea
Alemana DBH, Euskara DBH
Arkaitz Abando
DBH4 tutorea
Matematika DBH
Axier Sucunza
EA 2030 arduraduna
Biologia DBH
Bego Garcia
Matematika DBH
Edu Otazua
Etika DBH, Social Science DBH
Gontzal Martin
DBH1 tutorea
Fisika-Kimika DBH, Matematika DBH, Natura DBH
Haizea Castilla
DBH1 tutorea
Matematika DBH, Natura DBH, Teknologia DBH
Igone Urrutia
Hizkuntz proiektuko arduraduna
Euskara DBH
Iker Rey
DBH3 tutorea
Musika DBH, Social Science DBH
Iñigo Zugazaga
Gorputz Hezkuntza DBH
Itxaso Jauregizar
DBH2 tutorea
Euskara DBH, Gaztelania DBH
Itziar Gabikagogeaskoa
DBH4 tutorea
Gaztelania DBH, Ipuin Tailerra DBH, Prentsa Tailerra DBH
Izaskun Uriarte
Gaztelania DBH, Musika DBH
Jagoba Areitio
Etika DBH, Euskara DBH
Jon Ateka
Matematika DBH
Jon Zarate
DBH2 tutorea
Euskara DBH, Ipuin Tailerra DBH
Joseba Argaluza
DBH4 tutorea
Ekonomia DBH
Josu Arruti
DBH1 tutorea
Etika DBH, Ingelesa DBH
Koldo Martinez
HIPI DBH
Euskara DBH, Prentsa Tailerra DBH
Leire Aldana
Fisika-Kimika DBH
Maria Galdeano
Euskara DBH
Nagore Garaioa
DBH3 tutorea
Euskara DBH, Prentsa Tailerra DBH
Olatz Carro
DBH2 tutorea
Gaztelania DBH, Gizarte DBH
Unai Etxebarria
IKT dinamizatzailea
Matematika DBH, Teknologia DBH
Unai Ibergaray
Bizikidetza arduraduna
Etika DBH, Gorputz Hezkuntza DBH
Unai Ubeda
DBH1 tutorea
Matematika DBH, Teknologia DBH
Veronica Zabala
1go zikloko erreferentea
Euskara DBH, Gizarte DBH, Plastika DBH

Batxilergoa

Ainhoa Ibarra
Ingelesa Batxilergoa
Axier Sucunza
EA 2030 arduraduna
Anatomia Batxilergoa, Biologia Batxilergoa
Bego Garcia
Matematika Batxilergoa GZ, Matematika Batxilergoa ZZ
Edu Otazua
2. Batxilergoa tutorea
Geografia Batxilergoa, Historia Batxilergoa
Igone Urrutia
Hizkuntz proiektuko arduraduna
Euskara Batxilergoa
Iñigo Zugazaga
1go Batxilergoa tutorea
Gorputz Hezkuntza Batxilergoa
Izaskun Uriarte
2. Batxilergoa tutorea
Gaztelania Batxilergoa
Jagoba Areitio
Filosofia Batxilergoa, Literatura Unibertsala Batxilergoa
Jon Ateka
Industria Teknologia Batxilergoa, Matematika Batxilergoa ZZ
Joseba Argaluza
Ekonomia Batxilergoa, Historia Batxilergoa
Koldo Martinez
Artea Batxilergoa
Leire Aldana
1go Batxilergoa tutorea
Kimika Batxilergoa, Fisika-Kimika Batxillergoa
Naiara Goienaga
Batxilergoko erreferentea
Fisika Batxilergoa, Ingurumen Zientziak Batxilergoa, Kultura Zientifikoa Batxilergoa
Unai Etxebarria
IKT dinamizatzailea
IKT Batxilergoa ZZ, IKT Batxilergoa GZ
Unai Ubeda
Marrazketa Teknikoa Batxilergoa
Unai Ibergaray
Bizikidetza arduraduna

Orientazio departamentua

Ainara Zugazaga
Aholkularia HH eta LH
Itziar Legarreta Jauregi
Orientatzailea DBH eta Batxilergoa
Itziar Legarreta Rike
Hezkuntza laguntzaile espezialista
Monika Basterretxea
Aholkularia HH eta LH

Administrazioa

Ziortza Bilbao
Administrazio burua
Asier Basterretxea
IKT eta mantenu teknikari espezialista
Julene Beitia
Administrazio teknikari akademikoa
Maider Ganuza
Administrazio teknikari ekonomikoa
Nieves Larrazabal
Administrazio teknikari harreragilea

Zerbitzuak

Eñaut Etxebarria
Mantenuko teknikaria eta atezaina
Autobusa
  • Ainoa Lasa
  • Arantza Beldarrain
  • Carmen Zabala
  • Cristina Jauregi
  • Igone Legarreta
  • Lourdes Gabiola
  • Lucia Ugarte
  • Onintza Urrutia
  • Sorkunde Alvarez
  • Zaloa Madariaga
Sukaldea
  • Ana Valladares
  • Bego Valladares
  • Inma Hormaetxea
  • Irantzu Aurre
  • Itziar Oleaga
  • Maxi ramos
Jantokia
  • Ainhoa Ortube
  • Aloña Arruza
  • Amaia Cobo
  • Ane Mendez
  • Ane Ojinaga
  • Araceli Aguirregoitia
  • Bego Delgado
  • Edurne Urrutia
  • Elena Alonso
  • Emilia Alonso
  • Estibaliz Rodriguez
  • Etor Irazola
  • Fernando Puente
  • Idoia Elguezabal
  • Inmaculada Tornero
  • Irene Ortiz
  • Itsaso Ibarra
  • Itxasne Bilbao
  • Kerman Elorriaga
  • M. Jose Llona
  • Maider Guarrotxena
  • Maider Zarate
  • Marian Elorrieta
  • Miguel Goiri
  • Nerea Arribaltzaga
  • Raquel Tornero
  • Rosi Aurrekoetxea
  • Sara Bilbao
  • Veronica Hornero
  • Zaloa Madariaga